מערכות ניהול וזימון תורים למרכזים רפואיים ובתי מרקחת

עם מעל ל-10,000 לקוחות ויותר מ-20 שנות ניסיון

המאה העשרים ואחת הביאה עימה קידמה טכנולוגית עצומה, המקיפה אותנו בכל רגע נתון. זמנם של אמצעי עבודה ישנים כמו פתקאות תזכורת, ספרי טלפונים ויומני עבודה עבר מן העולם. תחת אלו אנו מוקפים בסמארטפונים משוכללים, אייפדים וטבלטים למיניהם, ודרכם אנו מנהלים את סדר היום שלנו. גם העסק הוא לא מה שהיה פעם, ואת מקומן של עמדות המתנה ארוכות ומייגעות תופסת פינת ישיבה נעימה ומסברת עם קיוסק מידע. בעולם דיגיטלי כמו שלנו, גם מערכות ניהול תורים וגם מערכות זימון תורים עברו כברת דרך ארוכה, וכיום הן משוכללות ומתקדמות ביותר. מגוון האפשרויות הקיימות במערכת היא עצומה, ומייעלת לאין שיעור את זמן הלקוח וזמן עבודתכם.

 

עמדת מרכז רפואי עם שילוט דיגיטלי של מערכות ניהול וזימון תורים של ASTECH

מה מציעות מערכות ניהול תורים ומערכות זימון תורים לבית מרקחת של חברת ANS Tech?

מערכות ניהול תורים של חברת ANS Tech מציעות את חזית הקדמה בכל הנוגע לניהול וזימון תורים. לעומת התורים הארוכים והלא נגמרים עם מעקה הפרדה גמיש ולעיתים אף לקוחות עצבניים, מציעות מערכות ניהול תורים ומערכות זימון תורים לבתי מרקחת אפשרויות מתקדמות ביותר. המערכות המתקדמות מאפשרות ללקוח לקחת מספר תור ולעיתים להכניס מספר טלפון, וחוסכות את הצורך לעמוד בתור. בזמן ההמתנה, הלקוח יכול להסתובב בבית המרקחת או באזור החנות, ולקבל הודעת SMS כאשר תורו מתקרב. בנוסף, מאפשרת המערכת פרטיות מלאה ללקוח בזמן קבלת שירות על ידי כך שהיא מונעת התקהלות לקוחות מסביב לעמדת השירות של הרוקח.

איכות השירות ותהליכי העבודה בבית מרקחת ומרכז רפואי

בסופו של יום, מערכות ניהול תורים ומערכות זימון תורים מהוות צעד משמעותי בשיפור הגישה השירותית, המעמידה את שביעות רצון הלקוח כחשובה ביותר, וכמטרתו העיקרית של כל בית מרקחת או מרכז רפואי. חברות רבות, פרטיות וממשלתיות, המבינות כי הן נדרשות לספק שירות מהיר, יעיל ואיכותי לקהל הלקוחות, עוברות לשימוש במערכות הללו, וזאת על מנת לספק את אותו שירות איכותי ללקוחותיהן.

עולם חדש של התייעלות עסקית בבית המרקחת ובמרכז הרפואישילוט מסכים לפרסום דיגיטלי

מערכת ניהול תורים ומערכת זימון תורים לבית מרקחת עובדת בסינרגיה מופלאה עם מערכת שילוט דיגיטלי לעסקים mediActive של חברתנו. במהלך המתנת הלקוח לתורו, ניתן לשדר תוכן איכותי ופרסומי לצורך הנעמת זמן ההמתנה, ולכן המערכת היא פתרון מושלם עבור עמדות המתנה. לא פעם אנו מוצאים את עצמנו עומדים בתור שנראה אין סופי, וחשים כי עם מעט חשיבה, הטיפול והניהול של התור יכול היה להיות יעיל ומהיר הרבה יותר. מערכת ניהול תורים מאפשרת לעדכן את הלקוח בזמן ההמתנה שלו בתור, באמצעות מסך המידע או SMS למכשיר הנייד. מדובר כלים המעניקים ללקוח את התחושה כי לזמן שהוא מקדיש יש ערך וכך גם מגביר את שביעות הרצון שלו והסבירות כי ישוב לבקר בבית המרקחת או במרכז הרפואי.

 

3.4 ניהול תורים:

3.4.1 בבית מרקחת, בו מעל ל – 2 עמדות ניפוק בדלפק התרופות, יותקן בכניסה לבית-המרקחת, או בסמוך לדלפק התרופות מתקן מכני לחלוקת מספרים או מערכת ממוחשבת המנפיקה מספר לתור לעמדת הרוקח. התקנים כאמור ניתן להתקין גם בבתי-מרקחת עם מספר נמוך יותר של עמדות ניפוק.

3.4.2 בבית מרקחת בו יש יותר מעמדת ניפוק אחת תסומן כל עמדה במספר בולט.

3.4.3 הרוקח יוודא מתן שירות על פי הסדר למספר העוקב. מטופל שהחמיץ את תורו, ייקח מספר חדש. הרוקח רשאי להקדים תורו של מטופל על פי שיקול דעתו ובהתאם לנסיבות.

כמו כן, מערכת ניהול תורים של חברתנו, מאפשרת הפקת הדוחות הבאים:

  • דוח זמני המתנה.
  • דוח זמני טיפול.
  • ועוד

על פי חלוקה לפי תאריך, עמדות קבלה, מחלקות וכו'. כמובן שניתן לאפיין דוחות נוספים על פי דרישה.