יתרונות פרסום דיגיטלי בעסק

עם מעל ל-10,000 לקוחות ויותר מ-20 שנות ניסיון

יתרונות פרסום דיגיטלי ברשת

בעידן המודרני התחרותי, חדשנות ואפקטיביות הם שני מרכיבים הכרחיים להצלחת העסק, היות וזה מה שמחפשים הלקוחות, כמו גם מה שמאפשר לעסק להגדיל את גרף המכירות. מכאן, ברור למדי מדוע שילוט דיגיטלי (digital signage) זוכה היום להצלחה רבה, ומדוע יותר ויותר עסקים בוחרים בו כדרך היעילה ביותר לבלוט על פני המתחרים, להגיע לקהל היעד הנכון, לחזק את המיתוג בעיני הלקוח ובסופו של דבר גם להגדיל את ההכנסות. שלטים מוארים, אינפורמטיביים, דינמיים ובעלי ערך מוסף ללקוח עושים עבודה מצוינת, וכל זאת מבלי להכניס את בעל העסק להוצאות פרסום כבדות, שגם לא תמיד מניבות תוצאה. עם שילוט דיגיטאלי ניתן לבצע פרסום ממוקד, בעל ערך שיווקי רב ובעל ערך מוסף ללקוח, המניב תוצאות כמעט מידיות.

חדשנות, יופי ויוקרה

שילוט דיגיטלי, או כפי שהוא מכונה – פרסום דיגיטלי, הינו שחקן יחסית חדש במחוזותינו. עם זאת, בזמן הקצר שהוא קיים, הצליח השילוט הדיגיטאלי לחולל מהפכה אמיתית בעולם העסקים ולכבוש בקסמיו יותר ויותר אנשים המבינים את הפוטנציאל העצום שהוא טומן בחובו. נתחיל מכך שפרסום דיגיטאלי הוא חדשנות במיטבה, והיום, אם העסק משדר חדשנות, הלקוח מיד מזהה זאת ומחליט כי זה המקום הנכון ביותר עבורו לבצע את הרכישה. מעבר לכך, שילוט מואר ואינפורמטיבי משדר יוקרה, מהווה תוספת גראפית מרהיבה לאווירה בעסק או בחנות, ומושך תמיד יותר לקוחות, כמו גם גורם להם להישאר זמן רב יותר בחנות.

מערכת שילוט דיגיטלי – בתי קפה ורשתות מזון

בזמן הנכון ולקהל מטרה מדויק

פרסום של מבצע, מוצר חדש או שירות על גבי מסכי וידאו דיגיטליים דומה במהותו לפרסום בטלוויזיה, אותו כולנו מכירים היטב. עם זאת, להבדיל מהפרסום בטלוויזיה שעולה הון עתק ולא תמיד מגיע לקהל היעד הנכון, פרסום על גבי מסכים דיגיטאליים המוצבים במקום הנכון ובזמן הנכון עושה את העבודה. פרסום כזה משיג תוצאה טובה בהרבה, וזאת מבלי להיכנס להוצאות כספיות כבדות. את הפרסום במסכים דיגיטליים ניתן להתאים באופן מושלם לקהל היעד הנכון, ולהציג בפניו ברגע הנכון את הפרסום הרלוונטי ביותר עבורו.

מסר שיווקי אפקטיבי

שילוט לעסקים היה מאז ומעולם בשימוש, והיווה כלי עזר נהדר בנושאי שיווק וקידום מכירות. למרות תכונותיו הטובות, לא מדובר בכלי עזר מצוין, במיוחד לאחר כניסת השלטים הדיגיטליים לשוק. המידע שמופיע על גבי מסכים דיגיטאליים מוגש ללקוח בצורה הרבה יותר ברורה, קלה ומושכת עין. בנוסף, בעל העסק כבר לא צריך להמתין לדפוס כדי לקבל שילוט המיידע את הלקוח על שירות או מוצר. הוא לא צריך להסתמך רק על המוכרים שיזכרו את כל פרטי המבצע ויצטרכו להעביר לכל לקוח את המידע בנפרד. שילוט דיגיטלי מעל הקופה בסופר, למשל, יכול ליידע את הלקוחות על מבצעים חמים להשלמת הרכישה. לוח מודעות דיגיטאלי בחלון הראווה של החנות או העסק יכול למשוך לקוחות חדשים. לוח מודעות דיגיטלי בתוך החנות עצמה ישאיר את הלקוחות זמן רב יותר בחנות ויגדיל את היקף הרכישה שלהם.

מערכת שילוט דיגיטלי – חברות ומפעלים

העלאת ערך המותג

מעבר ליעילותו בהשגת מטרות שיווקיות מידיות, שילוט דיגיטאלי הוא גם הדרך הטובה ביותר לחזק את המיתוג החיובי של העסק. הוא נותן מענה לכל המרכיבים העיקריים של המיתוג:

  • מי אנחנו.
  • למה לבחור בנו.
  • לאיזה קהל לקוחות אנו מעוניינים לפנות.
  • מה אנחנו מציעים, איזה יתרונות יש לו וכיצד זה עובד.

כמו כן, נעזר בתת מודע בכך שהשילוט ממוקם במקום הנכון ומיידע על הנחות עבור המוצרים הנחוצים ללקוח.

שילוט דיגיטאלי חדשני, דינמי וענייני גורם ללקוח להבין שהוא נכנס לעסק שמכבד את עצמו, את לקוחותיו ואת דרישות השוק. עם שילוט דיגיטלי הלקוח תמיד יהיה מעודכן, והעסק ישאר לנצח בתודעה.

הכנסה נוספת לעסק

כפי שצויין, שיטת הפרסום על גבי מסכים דיגיטאליים דומה במהותה לשיטת הפרסום בטלוויזיה, אם כי היא הרבה יותר יעילה ונגישה. מעבר לכך, קיים פרט נוסף ההופך את המסכים הדיגיטליים למשתלמים במיוחד לבעלי עסקים. מדובר במכירת "זמן מסך". בעל העסק יכול להציג על גבי המסך שלו לא רק את הפרסום הישיר שלו, אלא גם לפרסם את המפיצים ואת השותפים העסקיים שלו, אשר מוכרים את מרכולתם אצלו בחנות או בעסק. זמן מסך זה נמכר תמורת תשלום נוסף, המהווה הכנסה נוספת לעסק ודרך מצוינת להגדיל את היקף המכירות הכללי שלו. משיטת פרסום זו ייהנו כל הצדדים: בעל העסק, שותפיו העסקיים ולקוחותיו.

שילוט דיגיטלי

פרסום דיגיטלי – רכז את כל המידע

השקעה שמחזירה את עצמה

רכישת מסכים דיגיטאליים זו השקעה. על כך אין עוררין. נשאלת השאלה, האם השקעה זו מחזירה את עצמה ובתוך כמה זמן? ראשית, כדאי לדעת שמסכים דיגיטליים של חברת ANS Tech נמכרים במחירים נגישים לכל כיס ולכל עסק. לכך, נוסיף את העובדה שפרסום דיגיטלי כבר מזמן הוכיח את עצמו כאפקטיבי מאין כמוהו. פרסום כזה תורם הן לשמירת המוניטין העסקי לטווח ארוך, והן להשגת תוצאות מידיות בשטח, הבאות לידי ביטוי בהגדלת מעגל הלקוחות הקיים ובהגדלת היקף המכירות והרווחים בסוף החודש. פרסום דיגיטאלי עובד תמיד, והתוצאות מצדיקות כל שקל שהושקע בו.