מטרתה של כל הרצאה היא להעביר לקהל את המסר הנכון, לרתק אותו לנושא ולפתוח בפניו אופקים חדשים, כמובן מבלי לשעמם אותו ולבזבז את זמנו היקר. אבל בפועל, בלא מעט מקרים, המרצה עסוק רוב הזמן בתפעול המכשור והמולטימדיה, עסוק בעניינים שלא לו, קוטע את קו המחשבה ולא מספיק להעביר את כל המידע החשוב.

לכזו הרצאה אתם בוודאי לא רוצים להגיע. אף אחד לא רוצה. לכן, אם אתם אלה שמארגנים את ההרצאה, דאגו לחשוב חכם – לחשוב איך הטכנולוגיה המתקדמת יכולה לייעל את ההרצאה בכמה רמות ולהפוך אותה למרתקת, במקום להפריע לה. הנה התשובה – פודיום חכם.

פודיום חכם – בזכות היתרונות

פודיום חכם הפך בשנים האחרונות לאחד הכלים המבוקשים ביותר בקרב מרצים ומארגני הרצאות. הכל בזכות יתרונותיו הרבים המעניקים למערכת ממוחשבת זו כל כך הרבה נקודות זכות. נתחיל מכך שמדובר במערכת חכמה ומאוד ידידותית למשתמש, כל שכן מחירה בהחלט נגיש לכל כיס. היא לא מצריכה הכנה מוקדמת, ידע מקצועי מעמיק וניסיון בתפעולה. בלחיצת כפתור אחת הנמצאת על גבי דוכן הנאומים, יכול המרצה לבצע שורה ארוכה של פעולות, מבלי לבזבז זמן ולהסתבך עם המערכות השונות. עוד חשוב לציין שמערכות פודיום חכם של חברת ANS Tech ניתנות להתאמה אינדיווידואלית בהתאם למטרה ותקציב.

פודיום חכם – לא רק באוניברסיטה  

שולחן מרצה חכם, עמדת מרצה חכמה, פודיום חכם, עם שליטה על כל אביזרי המולטימדיה באולם. רמקול, סאונד, תאורה, מיזוג, Table Lecturer smart, smart lecturer position, Smart podium with control of all multimedia accessories hall. Speaker, sound, lighting, air conditioning and more
עמדת מרצה חכמה, פודיום חכם, עם שליטה על כל אביזרי המולטימדיה באולם. רמקול, סאונד, תאורה, מסכי הקרנה, מיזוג ועוד

לפודיום חכם יש היום ביקוש רב וזה כמובן בזכות יתרונותיו הרבים. לכן, מערכת זו פשוט הכרחית בכל הרצאה ובכל ארגון. היא מגלה את עצמה כיעילה ושימושית בכל מקום בו מעבירים הרצאות: אוניברסיטאות, אולמות הרצאות, חוגים פוליטיים, משרדים ממשלתיים, בתי ספר, מכללות ואפילו בצה"ל. כי פודיום חכם זה כבר מזמן לא מותרות אלא הדרך היעילה והאפקטיבית ביותר להעביר הרצאה מרתקת, ללא הפרעות וללא סיבוכים. אין צורך להסתבך עם חוטים, לבקש ממישהו שיכבה וידליק את האור, לשבור את הראש כיצד לעבור ממקורות שידור ומה לעשות על מנת לעבור בין תוכנות שונות.

פודיום חכם – עם אחריות מלאה

חברת ANS Tech מציעה לכם מגוון רחב של פודיומים חכמים, בהתאם למטרה שרוצים להשיג והתקציב העומד לרשותכם. למעשה יש לכם אפשרות לרכוש מערכת בסיסית אותה תמיד תוכלו לשדרג ולאבזר באלמנטים נוספים שרק ייסעו למרצה או לחלופין יבטיחו לו הגנה מרבית. המערכות, כמו גם האבזור, מגיעה עם אחריות מלאה ושירות מקצועי מסור שיהפוך את חווית השימוש בפודיום חכם להרבה יותר נוח וקל.

לחברתנו נסיון רב ביצור והתקנת פודיום חכם, בלמעלה מאלף מוסדות להשכלה גבוהה, חברות, אודיטוריומים וכו'. נשמח לעמוד לרשותך בטלפון 08-9409902 או דרך צור קשר.

 לצפייה בגלריה של עמדות מרצה.